Služby a řešení

Řízení životního cyklu

Bez funkčního řízení životního cyklu vašeho IT nelze efektivně řídit tyto zdroje, s čímž mohou souviset vyšší náklady v prakticky každé životní fázi pořízených zařízení. Bez důkladné přípravy a konfigurace můžete zbytečně přeplácet a samotná správa a údržba se také může stát nákladnější. 

Důležitý aspekt zde hraje i kybernetická bezpečnost a nakládání s daty, zejména pak v konečné fázi životního cyklu. 

Rádi vám pomůžeme jak se samotnou přípravou jednotlivých fází životního cyklu tak, aby výsledné řešení bylo co nejefektivnější, tak si se samotnou implementací. 

Zahájení projektu

Pomůžeme vám vybrat vhodná zařízení pro vaší potřebu. Vyhněte zbytečnému přeplácení za výkon, který nevyužijete či naopak jeho nedostatku. 

Příprava a implementace

Vyhněte se manuální instalaci každého zařízení. Ta mohou již z výroby přijít přednastavená vašim potřebám. Možné je i označení inventárními štítky či předinstalovaný OS dle vašeho přání. 

Správa a údržba zařízení

Najdeme pro vás vhodné řešení, se kterým budete schopni snadno evidovat a spravovat všechna svá zařízení a zároveň vám pomůže vyřešit otázku kybernetické bezpečnosti.

Ukončení životního cyklu

Vyřešíme za vás nejen otázku ekologické likvidace produktů a logistiky s tím spojené, ale i bezpečnosti dat, která jsou na těchto produktech uložena.

Chcete vědět více nebo máte zájem o vytvoření nabídky?  Neváhejte nás kontaktovat! Můžete tak učinit na telefonním čísle 377 330 025 či emailem na adrese info@opencc.eu