LENOVO SERVICES

Poskytovatelem služeb tohoto portálu je OCC, středisko Lenovo Services,
preferovaný servisní partner Lenovo a oficiální distributor náhradních dílů Lenovo.

Jsme OCC

Náš tým v OCC vyvíjí, implementuje, spravuje i outsourcuje řešení založená na nejnovějších technologiích. Naši odborníci se zabývají dodávkami počítačů, realizací sítí, datových center, výpočetních clusterů, IS, ERP, groupware, DMS, CMS, virtualizací, pravidelnými kontrolami a servisem stanic, serverů a sítí.

Nemusíte studovat IT, nemusíte do detailu znát, jaké jsou nejnovější technologie, jak vám mohou pomoci, nebo jak by měly být propojeny, zabezpečeny a zálohovány.

Od toho jsme tady my, abychom Vás složitými procesy provedli. Naši odborníci vám navrhnou a implementují inovativní řešení a zajistí jejich následnou podporu tak, aby vše společně fungovalo a mohli jste se věnovat vašemu byznysu nebo i třeba zábavě. Jsme připravení za naše řešení nést odpovědnost, protože důvěřujeme našim znalostem a zkušenostem.

Naše služby a řešení

Poskytujeme služby v oblasti IT pro firmy všech velikostí. Naše řešení jsou zaměřená především na úsporu nákladů a zvyšování efektivity.

Služby vždy poskytujeme s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

Outsourcing IT

Vytvoření a chod IT oddělení může být velmi nákladnou záležitostí. Využitím našich služeb můžete tyto náklady zredukovat o desítky procent a zároveň získat vyšší míru bezpečnosti a flexibility.

VÍCE INFORMACÍ

Kybernetická bezpečnost

Chraňte sebe či vaši společnost proti bezpečnostním hrozbám. Pomůžeme vám jak s identifikací možných rizik, tak s následnou implementací řešení.

VÍCE INFORMACÍ

Uživatelská podpora

Zajistěte svým zaměstnancům profesionální podporu. Naši technici jim vždy pomohou vyřešit jejich problémy či dotazy a v případě výpadku hardwaru zajistí opravu v nejkratším možném termínu.

VÍCE INFORMACÍ

Lenovo Asset Recovery

Odepisujete starý hardware? Lenovo Asset Recovery Vám zajistí certifikovanou destrukci dat i ekologickou likvidaci elektroopadu. To vše v rámci jediné služby. 

VÍCE INFORMACÍ

Řízení životního cyklu

Mějte své zdroje vždy pod kontrolou a to od samotného plánování a konfigurace až do ukončení  jejich životnosti. Řešení připravíme vždy na základ vašich potřeb a možností.

VÍCE INFORMACÍ

Zálohování jako služba

Zajistěte efektivně svá data proti možné ztrátě a to bez vysokých pořizovacích nákladů. Zajistíme pro vás vše od samotné implementace až po následnou údržbu a provoz.

VÍCE INFORMACÍ

Řízení koncových stanic

Zbavte se neefektivní manuální údržby koncových stanic a využijte některé z automatizovaných řešení, se kterým můžete řešit vše vzdáleně a bez námahy.

VÍCE INFORMACÍ

Možnosti rozšíření záruky

Chcete mít své zařízení chráněné za všech okolností? Podívejte se na možnosti, jak své zařízení chránit nad rámec standardní záruky!

VÍCE INFORMACÍ

Nenašli jste zde, co jste hledali?
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 377 330 025 nebo napište email na adresu info@opencc.eu

 

 

Náš tým

Vždy je možnost, jak zvýšit prosperitu a konkurenceschopnost Vaší firmy

Dejte nám šanci, vždy existuje důvod, proč být lepším hráčem na trhu.

Pavel Kraus

Ředitel / CEO

Jan Brožák

Manažer IT služeb

Martin Hrych

Manažer pro logistiku a náhradní díly

Jan Toman

Vedoucí oddělení pro klíčové zákazníky

Reference

Co o nás říkají naši zákazníci….

Tomáš Samec, Technický ředitel FCVP

Se společnosti OCC spolupracujeme již velice dlouhou dobu a jsme stále nadmíru spokojeni se službami, které poskytují. Oceňuji především široké pole jejich působnosti a flexibilitu, díky čemuž probíhají veškeré realizace projektů hladce.

Eric Martinez Cervantes, IT Manager, Mexican Embassy in Czechia

Thanks to OCC we were finally able to create modern IT infrastructure, even with limited resources we had. Almost 10 years passed and we are still very satisfied with their solutions and services.