Služby a řešení

Naše služby a řešení

Poskytujeme služby v oblasti IT pro firmy všech velikostí. Naše řešení jsou zaměřená především na úsporu nákladů a zvyšování efektivity.

Služby vždy poskytujeme s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

Outsourcing IT

Vytvoření a chod IT oddělení může být velmi nákladnou záležitostí. Využitím našich služeb můžete tyto náklady zredukovat o desítky procent a zároveň získat vyšší míru bezpečnosti a flexibility.

VÍCE INFORMACÍ

Kybernetická bezpečnost

Chraňte sebe či vaši společnost proti bezpečnostním hrozbám. Pomůžeme vám jak s identifikací možných rizik, tak s následnou implementací řešení.

VÍCE INFORMACÍ

Uživatelská podpora

Zajistěte svým zaměstnancům profesionální podporu. Naši technici jim vždy pomohou vyřešit jejich problémy či dotazy a v případě výpadku hardwaru zajistí opravu v nejkratším možném termínu.

VÍCE INFORMACÍ

Lenovo Asset Recovery

Odepisujete starý hardware? Lenovo Asset Recovery Vám zajistí certifikovanou destrukci dat i ekologickou likvidaci elektroopadu. To vše v rámci jediné služby. 

VÍCE INFORMACÍ

Řízení životního cyklu

Mějte své zdroje vždy pod kontrolou a to od samotného plánování a konfigurace až do ukončení  jejich životnosti. Řešení připravíme vždy na základ vašich potřeb a možností.

VÍCE INFORMACÍ

Zálohování jako služba

Zajistěte efektivně svá data proti možné ztrátě a to bez vysokých pořizovacích nákladů. Zajistíme pro vás vše od samotné implementace až po následnou údržbu a provoz.

VÍCE INFORMACÍ

Řízení koncových stanic

Zbavte se neefektivní manuální údržby koncových stanic a využijte některé z automatizovaných řešení, se kterým můžete řešit vše vzdáleně a bez námahy.

VÍCE INFORMACÍ

Možnosti rozšíření záruky

Chcete mít své zařízení chráněné za všech okolností? Podívejte se na možnosti, jak své zařízení chránit nad rámec standardní záruky!

VÍCE INFORMACÍ

Nenašli jste zde, co jste hledali?
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 377 330 025 nebo napište email na adresu info@opencc.eu